Som  energická a snaživá trénerka, ktorá sa vždy pokúša urobiť maximum, už nech ide o čokoľvek :-). Milujem všetky druhy pohybu. V detstve to boli rôzne tanečné školy, neskôr kickbox, no momentálne dlhodobo ostávam pri powerliftingu, keďže mi najviac vyhovuje a zaberá na tvarovanie postavy. Čo sa týka mojej trénerskej praxe, o výživu som sa začala zaujímať už ako sedemnásťročná. Preštudovala som si všetky možné informácie, podľahla som aj niektorým mýtom a vyskúšala ich. Až v tíme Bodygeek som si niektoré informácie potvrdila a ujasnila. Veľmi rada pripravujem zdravé jedlo, takže odo mňa môžete čakať samé dobré tipy do životného štýlu, ktorým začnete svoju cestu k lepšiemu JA :-)

Nie sme zodpovední len za to, čo robíme, ale aj za to, čo nerobíme.

V roku 2017 som nadviazala spoluprácu s Radkou z BodyGeek ako jej klientka s cieľom schudnúť. Mala som  bolesti chrbta, sedavý životný štýl a prvé príznaky depresie. Radka bola jediným človekom, s ktorým som sa stretávala pravidelne. Síce kvôli cvičeniu, no ten čas strávený cvičením a s ňou mi veľmi psychicky pomohol. Napravila sa mi hormonálna sústava a začala som pod jej dohľadom chudnúť. Keďže som zvedavá a perfekcionistická, chcela som vedieť celý ten systém fungovania. Už pomaly ubehol druhý rok a zo mňa sa stala osoba sebavedomo schopná pomôcť druhým. Keďže som pred časom bola na opačnej strane mince, budem vás vedieť pochopiť a pomôcť vám o to lepšie, že viem, aké to je začínať od  nuly a bez skutočne relevantných informácií.

V Bodygeek tíme sa budem vzdelávať aj naďalej, aby som mohla pomáhať druhým, tak, ako to vidím u svojich kolegov :-). Bojíte sa zlyhania? Už nemusíte! Nato tu budem ja, váš tréner, ktorý vás usmerní, ale v priateľskom a uvoľnenom duchu :-)

Zdieľať:
FacebookTwitterGoogle+