Som silno zanietená osobná trénerka, školiteľ optimalizácie životného štýlu a školiteľka pohybovej kultúry pre firmy, zamestnancov, podnikateľov a inštitúcie. Mojim mottom je:

Keď vystúpiš z komfortnej zóny, tak zistíš, že vôbec nebola komfortná.

Milujem šport, milujem vedu, milujem overené riešenia, milujem veci, ktoré majú dobrý zámer a skutočný zmysel. Rozhodla som sa to spojiť, a tak je moja práca moje hobby – pomáhať ľuďom získať skvelé pocity zo seba a svojho výkonu.

Denne sa vzdelávam v oblasti fitness, pohybovej kultúry a výživy. Mám rada interdisciplinárny prístup, preto mám atypické hobby – vedecké štúdie, metaanalýzy a odborné články. Športu sa venujem od detstva. Začínala som gymnastikou, prešla cez atletiku, až napokon som skončila pri fitness, ktorému sa s prestávkami venujem od 15 rokov. Prešla som si etapou z podvýživenej postavy k zdravej, viac o tom TU.

V roku 2017 som začala diaľkové štúdium výživy pre šport a cvičenie v Toronte, aby som získala komplexnejšie a odborné znalosti vo sfére, ktorá ma baví. Okrem toho prechádzam rôznymi školeniami a prednáškami zo zahraničia (USA, Británia), ale aj SM systémom. Spolu s Tomášom do budúcna plánujeme rozšíriť pohybovú kultúru do pracovnej sféry a milión ďalších dobrých vecí. Som taký večný neposed :-).

Zdieľať: