Som skúsený osobný tréner a autor myšlienky pohybovej firemnej kultúry na Slovensku. Som zástancom proaktívneho prístupu k životu, preto mi je blízke heslo:

Všetko sa dá, stačí len vedieť, ako na to.

Preto sa denne vzdelávam v oblasti, ktorá je mojou prácou a záľubou zároveň.

Rád sa učím od ľudí, ktorí sú špičkoví odborníci a dosahujú reálne výsledky aj s bežnými ľuďmi, nielen elitnými športovcami (napr. lekcie od Andyho Boltona, Charlesa Poliquina či Chrisa Duffina).

Silovému tréningu sa venujem ako primárnemu športu, medzi iným aj cvičeniu s vlastnou váhou. Mám niekoľkoročné trénerské skúsenosti a dosahujem s klientmi výborné výsledky, čo sa týka výraznej redukcie hmotnosti, formovania postavy, ale aj silového progresu. Sám som si prešiel veľkou premenou telesnej kompozície. Viac o tom, ako som schudol 40 kg za rok, si prečítaš v tomto článku.

Študoval som inžinierstvo alternatívnych zdrojov energie, nakoľko mám vzťah k ekológii, životnému prostrediu a k optimalizácii životného štýlu ľudí, a to nielen v oblasti fitness. Do budúcna s Radkou pripravujeme školenia pohybovej kultúry pre trénerov, ale aj firmy, inštitúcie či podnikateľov. Okrem toho som rád, že som využil veľa príležitostí na špičkové školenia či vzdelávanie z USA, Británie či Kanady, okrem toho aj SM systém a iné doplnkové vzdelávanie. Lebo toto ma baví 🙂

Zdieľať: